Wizyta uczniów z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu

W dniu 25.01.2017r. naszą Uczelnię odwiedziła grupa licealistów z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych
w Oświęcim iu . Przyszli studenci przybyli w celu zapoznania się z ofertą kształcenia PWSZ im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcim iu . Uczniowie udali się na Aulę im. Kazimierza Piechowskiego, gdzie przywitała ich Prorektor ds. Studentów dr n. o zdr. Sonia Grychtoł. Prorektor streściła historię Uczelni i przedstawiła obecne kierunki studiów, Program Erasmus + oraz program płatnych praktyk studenckich. Kolejnym etapem spotkania był wykład na temat dietetyki wygłoszony przez dr Anetę Kościołek. Uczniowie mogli dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest kierunek dietetyka, a także zaczerpnąć informacji na temat ciekawostek związanych z zagadnieniami dietetycznymi.