Nasza Uczelnia partnerem „Tygodnia Ekonomii Społecznej”

W dniach 14-18 listopada 2016 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, Akademii Ignatianum oraz Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych z Małopolski odbędzie się cykl spotkań pod nazwą „VII Tydzień Ekonomii Społecznej w małopolskich uczelniach”.

Z inicjatywy Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcim iu jest partnerem tego przedsięwzięcia. Zapraszamy na spotkania organizowane przez Naszą Uczelnię.
1.    15 listopada 2016 r. – Seminarium „Ekonomia społeczna szansą dla młodych ludzi na lokalnym rynku pracy”
2.    17 listopada 2016 r. – Rozgrywki gry planszowej pn. Chłopska Szkoła Biznesu z nakładką ekonomia społeczna